Azərbaycan analarının səsi
Azərbaycan analarının səsiXarici ermənipərəst beynəlxalq təşkilatlar 30 il Qarabağ bölgəsində ermənilər tərəfindən Xocalı, Malıbəyli, Quşçular, Ağdam, Gülablı və digər bölgələrdə mülki əhaliyə qarşı zorakılıq,qırılma, edam, məcburi təxliyə, ekoloji terror, məscidlərin dağıdılması, suyun kəsilməsi, raket atəşinə tutulması, girovların işkəncəyə məruz qalması və digər vandalizm aktlarına suskunluq göstərdikləri halda, qaz kəmərinin qəzasını, araşdırmadan şouya döndərdikləri, öz amplualarına uyğun istifadə etməyə çalışdıqları Azərbaycan analarını çıxış etməyə vadar etdi. Azərbaycanın haqq səsini görməzdən, bilməzdən gəlməyin! Şəhər və kəndlərimizi talan edib, yer üzündən silməyə çalışan ermənilərin maliyyə dəstəyi ilə qərəzli çıxışlarınız bizə tanışdır. Qaz problemindən öz mənafeiniz üçün istifadə etməyə çalışmayın. Qızışdırıcı missiyanızdan əl çəkin. Biz, Azərbaycan anaları Dünyanı Sülhə səsləyirik!