Deputat Cavid Osmanova ağır ittihamlar - İLGİNC
Deputat Cavid Osmanova ağır ittihamlar - İLGİNC“Cavid Osmanov öz əxlaqi və mənəvi dəyərləri ilə YAP-ı və Ağdaş sakinlərini Milli Məclisdə təmsil edə bilməz. Bildirilir ki, hətta sakinlərlə, həmçinin YAP üzvləri ilə eyni fikri rayon rəhbərliyi də paylaşır. Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Tofiq İbrahimov da Cavid Osmanovun onun birinci müavini olmasına və YAP-a rəhbərlik etməsinə ilk gündən qarşı çıxıb. Amma hansısa görünməz güc daim Cavid Osmanovu müdafiə edir və onu irəli çəkir.”
Bu iddia ilə foto.info.az saytı çıxış edib. Sayt yazır ki, əslində, Cavid Osmanovun Milli Məclisdə necə və hansı şəraitdə təmsil olunduu şübhələr doğurur. Ən azından Ağdaş sakinlərinin etirazına səbəbkar olan deputat ümumiyyətlə YAP-dan qovulmalı və eyni zamanda mandatı ləğv edilməli idi. Çünki adı bir neçə neqativ olaylarda hallanan şəxsin deputat olmağa mənəvi haqqı yoxdur. Bu sözləri foto.info.az-a Ağdaş rayonundan olan bir qrup sakin söyləyib.